avast! Pro Antivirus, 3 lic. 2 rok

Antivir pro 3 uživatele / PC AVAST!
číslo produktu: X4321140 | PartNo: APE7024RCZ003
avast! Pro Antivirus, 3 lic. 2 rok
okamžitá expedicedoprava zdarma
cena včetně DPH a PHE: 1 561 Kč
cena bez DPH: 1 290 Kč
cena v Eur: 58,90 €

ks  

Dostupnost online: skladem dodání do 24 hodin
Pro osobní odběr ověřte dostupnost na odběrných místech
Antivir pro 3 uživatele / PC AVAST!
Výrobce:AVAST!
Záruční doba:24 měsíců
Parametry produktu
Počet licencí:3
Distribuce:CZ

avast! Pro Antivirus, 3 lic. 2 rok

avast! Pro Antivirus 7, 3 uživatelé, 2 roky
avast! Pro Antivirus 7
Elektronicá licence
Antivirový software přizpůsobený na míru vašim osobním návykům se stal ještě jednodušší. avast! Pro Antivirus verze 7 nabízí nové cloud technologie a jednoduché ovládací prvky. Například s tichým herním režimem můžete hrát (nebo surfovat) bez přerušení, zatímco Pro Antivirus pracuje tiše na pozadí, aniž by se tím zhoršila úroveň zabezpečení.
Novinky ve verzi 7
- NEUSTÁLÁ AKTUALIZACE VIROVÉ DATABÁZE Místo tradičních denních aktualizací teď dostanete každou novou definici viru od našich serverů hned, jak ji zpracuje AVAST VirusLab. Vaše virová databáze tak bude průběžně aktualizovaná a váš počítač chráněný před nejnovějšími viry.
- SYSTÉM REPUTACE SOUBORŮ FILEREP - FileRep vám dá vědět, jestli je soubor v pořádku ještě před tím, než ho otevřete. Analýza souboru probíhá na základě různých kritérií, např. kolik lidí konkrétní soubor stáhlo a jak je soubor starý.
- AVAST ÚČET - slouží jako úložiště všech dat spojených s programem avast! Umožní vám sledovat všechny vaše počítače s programem avast! s kompletními informacemi o nezávadnosti dat, stavu programu a dalšími užitečnými statistikami. Používat ho můžete na všech podporovaných operačních systémech - tedy Windows, Mac i Android.
- VZDÁLENÁ PODPORA - Získejte podporu od technicky založeného člověka ze svého okolí. Díky tomuto novému nástroji můžete poprosit o pomoc někoho z rodiny nebo přátel a dát mu vzdálený přístup do svého počítače. Povolit přístup můžete jen vy a můžete ho také kdykoliv zrušit. Vzdálenou podporu zabezpečují firewally a servery AVAST.
- PŘIZPŮSOBITELNÁ INSTALACE - avast! je nyní možné nainstalovat v kompatibilním režimu, což znamená, že bude perfektně fungovat spolu s jiným antivirovým softwarem, a zajistí tak další ochranu Vašeho počítače. Pokud si nainstalujete avast! v normálním režimu, máte možnost nainstalovat pouze komponenty, které opravdu potřebujete.
Klíčové vlastnosti - avast! Pro Antivirus
- Anti Virus a Anti Spyware - Špičkové testovací jádro poskytuje spolehlivou ochranu před viry, spywarem a dalšími formami škodlivého kódu.
- Behaviorální štít - zastaví "zero-day" hrozby a neznámý malware i bez toho, že by znal definice těchto škodlivých kódů.
- avast! Autosandbox - Kdykoliv váš avast! narazí na podezřelý program, uloží ho automaticky do nástroje avast! Sandbox. Po ukončení programu vypracuje zprávu, ve které vám doporučí, jak se k programu chovat v budoucnu.
- avast! Sandbox - poskytne vám další vrstvu zabezpečení - zneužitelné aplikace a prohlížeče můžete spouštět ve virtuálním prostředí, kde vám případný útok nijak neublíží (na rozdíl od vašeho reálného počítače - operačního systému).
- avast! SafeZone TM - vytvoří na vašem počítači zcela čisté soukromé okno webového prohlížeče, ve kterém můžete bezpečně nakupovat nebo používat on-line bankovnictví. Nově navíc s automatickou výzvou, která vás do SafeZone™ přesměruje z vašeho prohlížeče.
- avast! WebRep - zlepší vaši ochranu před podvodnými weby (phishingem). Díky heuristické analýze nových podvodných stránek a novým technologiím dokáže odhalit nebezpečné stránky a falešné SSL certifikáty, takže může zabránit man-in-the-middle útokům přes https protokol. Nyní navíc i s podporou prohlížeče Apple™ Safari™.
- Skenování během bootování (Boot-Time-Scanner) - Program skenuje váš počítač, aby zabránil spuštění virů před tím, než nastartuje váš operační systém (nyní funguje i u 64bitových verzí Windows 7 a Windows Vista).
- Tichý/Herní režim - Automaticky rozpozná celoobrazovkové aplikace a deaktivuje oznámení a další zprávy zobrazované na displeji, aniž by se tím zhoršila úroveň zabezpečení.
- Podpora 64-bitových operačních systémů - plně podporuje 64 - bitovou architekturu operačních systémů Windows 7 a Windows Vista
- OHLEDUPLNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ (Green Computing) - díky účinné a efektivní technologii má minimální dopad na životní prostředí
Systémové požadavky:
Procesor Pentium 3, 128 MB RAM, 396 MB volného místa na disku
Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP/Vista/7 (32/64 bit)
Licencování:
Licence pro 1, 3, 5 a 10 PC
Licence na 1, 2 nebo 3 roky
Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!